درباره ما

به وبسایت ما خوش آمدید!

ما اینجا هستیم تا رویاهای مهاجرت به  امریکا و کانادا را در زمینه تحصیلی و توریستی برای شما عزیزان به واقعیت تبدیل کنیم. با افتخار اعلام می‌کنیم با تجربه های موفق خودمان در زمینه مهاجرت و ویزا، به شما خدماتی شایسته و حرفه‌ای ارائه می دهیم. اگر به دنبال زندگی در یک کشور با امکانات بی‌نظیر، فرهنگ گوناگون و فرصت‌های بی‌پایان هستید، ما آماده‌ایم تا شما را در این مسیر همراهی کنیم.

خدمات ما شامل مشاوره های تخصصی، پکیج های مهاجرتی، منتورینگ، ماک سفارت، حل و رسیدگی پروند های ریجکتی تحصیلی و تهیه و ارائه دقیق اطلاعات درباره خدمات مهاجرتی و پشتیبانی در تهیه اسناد و مدارک موردنیاز، راهنمایی در مصاحبه‌های ویزا و سفارت و همچنین پیگیری مستمر وضعیت پرونده‌های شما می‌باشد.

تیم اپلای وان به مدیریت اِمی کوهستانی از افراد با تجربه و موفق در این مسیر تشکیل شده است که با دقت به نیازها و موقعیت شما گوش می‌دهند و بهترین مسیر مهاجرت را برای شما ترسیم می‌کنند. هدف ما از این وبسایت، ارائه اطلاعات کامل و به‌روز درباره مهاجرت به امریکا و کانادا است تا شما بتوانید با اطمینان تصمیم‌گیری کنید. در تمامی این مسیر ما با شما همراه هستیم. باور داریم که مهاجرت یک تغییر زندگی است و ما متعهد به ایجاد این تغییر به بهترین شکل ممکن برای شما هستیم. اگر سوالات یا ابهاماتی دارید، تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی است. منتظریم که شما را در این مسیر به سوی آینده ای بهتر همراهی کنیم.

با احترام،
تیم مهاجرتی اپلای وان